O firmie

Firma LIMA, producent mebli i drzwi istnieje od 1991r. Jest prężnie rozwijającą się spółką jawną zatrudniającą około 40 osób. Sukces na rynku polskim i zagranicznym zawdzięcza ciągłemu rozwojowi technologii i nowemu wzornictwu.

Obecnie LIMA jest w ścisłej czołówce firm produkujących i sprzedających drzwi drewniane wewnętrzne, w obrębie województwa mazowieckiego. Firma oferuje szeroki wachlarz wzorów drzwi wewnętrznych i doskonałą jakość materiałów wykończeniowych.

Rozbudowana oferta pozwala odbiorcom na różnorodne kreowanie wnętrz z dbałością o wysoki standard wykończenia oraz zapewniając precyzyjny montaż. W odróżnieniu od produktów konkurencyjnych, drzwi firmy LIMA wykonywane są indywidualnie dla każdego klienta, wyróżniając się przy tym wysoką jakością i estetyką.

Pragniemy zaprezentować Państwu drzwi klasyczne jak i też w okleinach egzotycznych. Dom to miejsce w którym odpoczywamy, pracujemy, uczymy się. Do dobrego funkcjonowania potrzebujemy pięknych i funkcjonalnych rzeczy które podkreślają nasz charakter i indywidualność.

Proces produkcyjny jest w znacznym stopniu zautomatyzowany. Większość obrabiarek posiada sterowanie numeryczne, umożliwia to osiągnięcie wysokiej jakości produkowanych drzwi i mebli. Własne zaplecze produkcyjne pozwala na konkurencyjne ceny wyrobów, każdy klient znajdzie produkt zaspokajający jego wymagania i możliwości finansowe. Drzwi klasyczne oraz meble produkowane są z drewna olchowego i sosnowego.

Wyselekcjonowany surowiec poddajemy sezonowaniu i suszeniu w suszarni do właściwej wilgotności. Po usunięciu wad drewno jest obrabiane, klejone warstwowo oraz okleinowane okleiną naturalną. Drzwi drewniane podnoszą standard pomieszczeń, tworzą swoisty klimat i elegancję ponieważ użyty surowiec jest przyjazny człowiekowi i środowisku.

Właściwie dobrane drzwi pełnią funkcje użytkową i dekoracyjną. Powinny pasować do pozostałych elementów wystroju oraz harmonizować ze stylem jaki chcemy nadać naszemu mieszkaniu. Podejmując decyzję o wyborze drzwi, możemy je dopasować do podłogi, okien, mebli lub ścian. Drzwi ciemne wyglądają dobrze w kontraście z jasnymi ścianami i jasną podłogą. Wybierając skrzydła przeszklone lub pełne możecie Państwo optymalnie dopasować je do funkcji pomieszczenia.

Firma zapewnia fachowe doradztwo oraz montaż wraz z transportem.